• +48 539 340 493
  • biuro@lorak.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

Czym są pożyczki społecznościowe ?

    • Home
    • Jak skutecznie inwestować

Jak skutecznie inwestować?Skuteczne Inwestowanie

Pożyczki społecznościowe są udzielane przez prywatnych inwestorów szukających okazji na skuteczne inwestowanie. Za pośrednictwem platform pożyczek peer-to-peer: dla prywatnych pożyczkobiorców lub firm poszukujących funduszy.

Pożyczki społecznościowe polegają na zawieraniu transakcji między pożyczkobiorcami a inwestorami. Operacje finansowe nie wymagają pośrednictwa banków, ich rolę przejmują serwisy społecznościowe, takie jak Lorak.

Pożyczki społecznościowe są bardzo popularne w rozwiniętych krajach zachodnich, choć w Polsce to wciąż nowość. Bez wątpienia segment pożyczek społecznościowych będzie wciąż się rozwijał w błyskawicznym tempie. Jeśli obecny trend wzrostu się utrzyma, to w ciągu 2-3 lat pożyczki społecznościowe powinny stanowić ponad 70% wszystkich zaciągniętych pożyczek średnioterminowych.

Skuteczne Inwestowanie w
Pożyczki Społecznościowe!

W co zainwestować przez internet? Inwestycje społecznościowe to bezproblemowe i skuteczne inwestowanie pozbawione dodatkowych opłat. Wysoki poziom weryfikacji pożyczkobiorców zapewnia ograniczone i bardzo niskie ryzyko kapitału. Jak skutecznie inwestować? Proces udzielania pożyczek jest mało skomplikowany i bardzo przystępny. Dla inwestora wiążę się z zaznajomieniem się aukcją pożyczkobiorcy i na podstawie otrzymanych informacji podjęciu decyzji o powierzeniu środków. Proces nie wymaga skompilowanej procedury, często wystarczy kilka kliknięć myszą.

W razie wszelkich wątpliwości do Państwa dyspozycji Lorak oddaje serwis czuwający na obsługą maila i telefonu, który zawsze służy pomocą. Zysk z udzielonej pożyczki przekracza znacznie ten uzyskany z lokat bankowych. Osiąga średnio 10% w skali roku!

Dywersyfikacja środków pozwala na uzyskanie stabilnego i solidnego dochodu. To sposób na pasywny zarobek, a dla wielu firm planujących ulokować swoje środki – sposób na zwiększenie przychodów.

Inwestowanie pieniędzy, w co warto inwestować, inwestycje online, skuteczne inwestowanie
Inwestowanie pieniędzy, w co warto inwestować, inwestycje online, skuteczne inwestowanie

Oszczędności

Sprawdź, jak Twoje oszczędności mogą pracować dla Ciebie.

Read More

Inwestowanie

Inwestowanie poprzez serwis Lorak.pl jest banalnie proste i przejrzyste. Sprawdź.

Read More

Zarządzanie finansami

Zarządzanie finansami i inwestycjami jeszcze nigdy nie było tak proste.

Read More