• +48 539 340 493
  • biuro@lorak.pl

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

O Nas

Misja Firmy

Od początku prac nad platformą Lorak.pl przyświecał nam cel, aby stworzyć miejsce przyjazne indywidualnym inwestorom oraz firmom starającym się o środki na dalszy rozwój.

Liczyła się dla nas przede wszystkim wygoda użytkownika, przejrzystość oraz rzetelność. Wiedzieliśmy, że bez odpowiedniego zabezpieczenia oraz wglądu w inwestycje, pożyczkodawcy nie będą w stanie zainwestować swoich środków. Z drugiej strony wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorcom, uproszczając do granic możliwości proces rejestracji oraz weryfikacji. Dzięki temu czas przyznania pożyczki zależny jest tylko od chęci ekonomicznej ze strony inwestorów. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz serwis przyczynia się do spełniania marzeń oraz rozwoju przedsiębiorczości wśród Polaków.

Nasz Zespół

Prace nad projektem rozpoczął Karol Szewczuk w 2015 roku. Zainteresowany możliwościami, jakie dają społecznościom pożyczki peer-to-peer zaczął zbierać informacje na ten temat oraz zgłębiać potrzeby klientów oczekujących nowej jakości w finansach. Na drodze przypadku poznał pierwszego członka zespołu. Połączyła ich pasja do ekonomii oraz zauroczenie nową ideą pożyczek społecznościowych, która już wtedy prężnie rozwijała się na zachodzie Europy.

Choć cel był szczytny – zrobić coś dla ludzi i uczynić biznes przyjaznym, to szybko okazało się, że zespół należy poszerzyć, aby projekt Lorak.pl dalej się rozwijał. Obecnie tworzymy zgrany team, w którym każdy z członków jest specjalistą w swojej dziedzinie.

Jesteśmy dla Państwa usług i robimy wszystko, aby platforma funkcjonowała jak najlepiej i pomagała Wam spełniać życiowe plany i marzenia. Zespół Lorak.pl